Wczytuję dane...
Model: 029015
Kod producenta: 029015
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1-3 dni
Wysyłka od: 9.99 PLN

1) Zróżnicowany, naprzemienny układ warstw materiału, z którego wykonany został pas wyszczuplający Tummy shape optymalnie modeluje, wyszczupla oraz wygładza linię talii oraz brzuch.

2) Miękki, wytrzymały i sprężysty materiał na bazie poliamidu i elastanu w połączeniu z przemyślanym krojem oraz płaskim wykończeniem na styku tkanina-skóra modeluje "niedoskonałości" przylegając do ciała zapewniając optymalną GŁADKOŚĆ.

3) TRZY STOPNIE UCISKU to rozwiązanie zapewniające w zależności od potrzeby regulację ucisku na talię i brzuch. Dzięki trzystopniowej regulacji swobodnie dostosujesz ucisk do posiadanego w danej chwili obwodu talii i brzucha. Regulacja zapewnia możliwość zwiększenia lub zmniejszenia ucisku w zależności od potrzeby.

4) Pełne rozpięcie części brzusznej ułatwia ubranie pasa wyszczuplającego TUMMY shape.

5) Pas wyszczupla, modeluje  i wygładza dolne i górne partie brzucha.

6) Cztery elastyczne fiszbiny przylegają równomiernie do ciała. Usztywniają talię oraz odcinek lędźwiowy pleców. Dodatkowo zapobiegają rolowaniu się pasa wyszczuplającego z góry na dół oraz z dołu ku górze.

7) PODWYŻSZONY STAN pasa wyszczuplającego do 22 cm równomiernie kształtuje linię talii oraz modeluje dolne i górne partie brzucha przy zachowaniu maksimum DYSKRECJI NOSZENIA.

8) Płaskie wykończenia pasa wyszczuplającego zapobiega powstawaniu nieestetycznych wałeczków na przejściu tkanina-skóra.

9) Jest niezastąpiony dla kobiet:

  • a) po porodzie (opinanie, wygładzanie i przy wchłanianiu się tzw. miękkiego poporodowego brzucha)

TABELA ROZMIARÓW

Rozmiar: S/M (optymalny na):

  • obwód talii [cm] 65-75

Rozmiar: L/XL (optymalny na):

  • obwód talii [cm] 75-90

Rozmiar: XXL/XXXL (optymalny na):

  • obwód talii [cm] 90-105

skład: poliamid 65%, elastan 35%

Polecamy