Wczytuję dane...
Prawo do odstąpienia od umowy

Prawo do odstąpienia od umowy

Prawo odstąpienia od umowy

Jeżeli z jakiegoś powodu towar nie spełni Twoich oczekiwań, możesz nam go odesłać. Masz na to 14 dni kalendarzowych od momentu otrzymania przesyłki.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni kalendarzowych od dnia, w którym wszedłeś w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Ciebie. W jaki sposób odeślesz produkty zależy od Ciebie, dokonujesz go na swój koszt - może być to kurier lub Poczta Polska. Prosimy o zachowanie numeru nadania paczki do chwili zakończenia procedury zwrotu.

Pamiętaj, że zwracane produkty nie mogą nosić śladów używania. Możesz je przymierzyć jak w sklepie, ale uważaj, aby nie usunąć metek, ani nie ubrudzić ubrań. Nie przyjmujemy rzeczy noszących ślady perfum, pudrów , środków do prania.

Prosimy o zwrot wszystkich dokumentów dostarczonych w paczce.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, musisz poinformować nas o tym przesyłając wiadomość

na adres:

E - CIAZOWKI ul. Bankowa 6 65-049 Zielona Góra

koniecznie  na adres mailowy: kontakt@e-ciazowki.com

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, że wyślesz informację dotyczącą wykonania przysługującego Ci prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy wszystkie otrzymane od Ciebie płatności, (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Twojej decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy na podane przez Ciebie konto bankowe. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Proszę odesłać lub przekazać nam rzeczy na adres:

Sklep Ciążowy ♥ E-CIAZOWKI

ul. Bankowa 6

65-049 Zielona Góra

niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia. Termin jest zachowany, jeżeli odeślesz rzecz przed upływem terminu 14 dni. Odpowiadają Tobie tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Prosimy o wypełnienie i podpisanie Formularza zwrotu / reklamacji oraz dołączenie do paczki zwrotnej dokumentu Paragon / Faktura – reklamacje nie posiadające w/w dokumentów nie będą rozpatrywane, a przesyłka zostanie odesłana na koszt nadawcy. Zwrot pieniędzy następuje w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki, na wskazane przez Ciebie konto bankowe.

Brak odstąpienia od umowy: Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje Kupującemu ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych w odniesieniu do umów w których przedmiotem świadczenia jest bielizna ( koszula do porodu jednorazowa, figi ,stringi, rajstopy, legginsy rajstopowe ,biustonosze zapieczętowane folią ), która była dostarczone w zapieczętowanym opakowaniu jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

  • Sklep nie przyjmuje przesyłek i zwrotów "za pobraniem".

Jeżeli zdecydujesz się na zwrot wystarczy, wejdź na nasz sklep , zaloguj się na swoje konto

zakładka ZWROT /Reklamacja - zgłoś produkt 

 wyślej  mailem z poniższym formularzem :  kontakt@e-ciazowki.com