Wczytuję dane...

Rajstopy ciążowe

Kiedy jesteś w stanie błogosławionym, Twoje ciało zmienia się w drastyczny sposób. Powiększający się systematycznie brzuch sprawia, że coraz trudniej kupić Ci choćby odpowiednie rajstopy. W naszym sklepie znajdziesz wygodne rajstopy, które będziesz mogła z łatwością założyć na ciążowy brzuszek.

Rajstopy dla kobiet w ciąży wymagają odpowiedniego skonstruowania, zwłaszcza w części majteczkowej, gdzie obowiązkowym elementem w takiej sytuacji staje się klin podtrzymujący tę część garderoby na brzuchu ciężarnej; dodatkowo rajstopy te w większości wypadków są bezuciskowe, dzięki czemu ich noszenie nie powoduje większego dyskomfortu. U nas znajdziesz bogaty wybór spełniających wszystkie te wymagania rajstop oraz podkolanówek renomowanych marek, takich jak Gatta czy Olivia. Oprócz tego, w sprzedaży dostępne są również bezuciskowe pończochy o wysokości sięgającej maksymalnie ponad kostkę.

Bogaty wybór rozmiarów

Zdajemy sobie sprawę z tego, że każda kobieta jest inna, posiada odmienną sylwetkę, a brzuch powiększa się jej inaczej niż w przypadku pozostałych pań również oczekujących dziecka. Dlatego też w naszej ofercie uwzględniliśmy różne rozmiary rajstop, dopasowane do potrzeb klientek. Wielkość tych rozmiarów w większości waha się między 20 do 50 den.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów